FAQ/Wetenswaardigheden
Vakgebieden
Vertalen van marketingteksten
Vertaling van een reclamecampagne (voorbeeld)

Voor de wereldwijd opererende reclameorganisatie Scholz & Friends hebben wij voor een in heel Europa gevoerde reclamecampagne voor de Europese verkiezingen 2009 reclamespreuken (zogeheten "claims") vertaald in 23 officiële talen van de Europese Unie. Binnen de kortste tijd stelden wij teams van vertalers en correctors samen - stuk voor stuk moedertaalsprekers - die de claims binnen de gestelde termijn in hun moedertaal hebben vertaald. De wervingskracht bleef hierbij onverminderd gehandhaafd. Het project werd door ervaren projectmanagers van ons vertaalbureau gecoördineerd en succesvol afgerond.
Met de reclamecampagne, die in 27 landen is gevoerd, werden volgens Scholz & Friends al vóór de Europese verkiezingen eerste resultaten behaald en ook tijdens en na de verkiezingen wekte de campagne nog veel belangstelling.
Als ook u voornemens bent een internationale reclamecampagne op te zetten of van plan bent uw reclame-uitingen in andere talen te laten vertalen, dan verstrekken wij u graag informatie, per telefoon of e-mail. Wij zijn u graag van dienst.
© 2012 Vertaalbureau Snelvertaler bv
Vertaalbureaus in Amsterdam, Almere, Den Haag, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht en Nijmegen.